Színházlátogatás /Szaffi felsős bérlet/

csodaszarvas

2015. II. 26-án csütörtökön láthatták felsős tanulóink a ,,Csodaszarvas” című zenés – táncos előadást a Duna Művészegyüttes előadásában. A ,,holt” hagyományőrzés helyett interaktív produkciót tekinthettünk meg. A Duna Művészegyüttes legújabb gyermekelőadása a szarvast üldöző két ifjú, Hunor és Magor ősi legendáját elevenítette meg. Az alkotók célja az volt, hogy kapcsolatot találjanak a mai világ gyermekei és-e csodás történet között. Az álomszerű, látványos előadás a barátságról, kitartásról szól.
A Kárpát-medence táncaira és zenéjére támaszkodva nagyszerű néptáncszínházi hangulatot teremtettek. Iskolánk felsős színházlátogatói csaknem harminc fővel vettek részt ezen az érdekes, újszerű zenés – táncos délutánon. Mindenki élményekkel gazdagabban tért haza.

Lauberné Benedeczki Julianna