TIE II.

tie2

Iskolánk sikeresen szerepelt a TÁMOP-6.1.2.A-14/1-2014-0001 pályázaton, így részt vehetünk a Teljes körű Iskolai Egészségfejlesztési programban. Ennek részeként kilenc alkalommal iskolánk tanulói ún. próbákon vehetnek részt, ahol játékos formában ismerkedhetnek meg a mozgás különböző formáival.
A második próba Szent László-próba néven került megrendezésre Székesfehérváron március 14-én. Tizenhat iskola összesen 160 harmadikos tanulója vehetett részt ezen a programon. A gyerekek akadály pályán mutathatták meg milyen ügyesek, ami több részből állt, változatos ügyességi feladatokkal színesítve. A verseny zárása kötélhúzással fejeződött be, melyen diákjaink a 4. helyet szerezték meg. Az eseménydús délelőtt után a gyerekek egy ajándékcsomagot vehettek át és rengeteg élménnyel gazdagodva térhettünk haza.

KÉPEK

Beckerné Nagy Noémi és Becze Gábor 4. osztály