Búvár Kund

tiekund

Iskolánk sikeresen szerepelt a TÁMOP-6.1.2.A-14/1-2014-0001 pályázaton, így részt vehetünk a Teljes körű Iskolai Egészségfejlesztési programban. Ennek részeként kilenc alkalommal iskolánk tanulói ún. próbákon vehetnek részt, ahol játékos formában ismerkedhetnek meg a mozgás különböző formáival. 2015. június 6-án és 7-én „Búvár Kund” és „Hogyan Mondjam El” próbák megtartására került sor, melyen 6. és 7. évfolyamos tanulók állhattak helyt.
Az agárdi velencei-tavi Vízi Sportiskola telepén megrendezett programon tanulóink kenuzhattak, kipróbálhatták a sárkányhajózást és vizes kísérleteket figyelhettek meg.
A Hogyan Mondjam el próba keretében a helyes testkép kialakítása mellett az egészséges életmóddal kapcsolatos témákban érvelés és ellenérvelés módszerével vitathatták meg álláspontjukat.

KÉPEK

Csikós-nagy Norbert, Kissné Feth Mária, Kiss Péter tanárok