Farsang

farsang

A Kossuth Lajos Általános Iskola tanulói izgatottan gyülekeztek 2016. február 6 – án délután az iskola tantermeiben. Egy – egy utolsó simítás, festék felvitel,frizuraigazítás még belefért,aztán irány a tornaterem. Farsangi bált rendeztünk. Az osztályok felvonulásánál minden kisgyermek megmutathatta magát. Volt ‘ rémálom ‘, londoni palotaőr,pénzeszsák, 4 évszak, léghajó és  még megannyi maskara. Nagyon ötletes jelmezeket láthatott a zsűri és minden jelenlévő. A falu nagycsoportosai, leendő elsőseink is megtiszteltek minket jelenlétükkel. Sokan közülük Vuknak,focistának,tündérnek öltöztek.
A felvonulás után következett a zenés mulatság és a nagy eszem – iszom.
A jó hangulatról Eszti néni és Balázs bácsi gondoskodott, Noémi néni pedig  megtáncoltatta a közönséget.  A büfé kínálata közt megtalálhattunk mindent,ami szem – szájnak ingere. Bálkiralynőt Hanol Alíz,2.b , bálkirályt Peterdi Botond 3.b osztályos tanulóink személyében avathattunk. A tombolák húzásakor sokan értékes nyereményekkel gazdagodhattak. Mulatságunkon mindenki nagyon jól érezte magát, tartalmas délutánt tölthettünk diákjainkkal.

KÉPEK

Beckerné Nagy Noémi, 2.a osztályos tanító