Petőfi 200

2023. március 29-én a Dunaújvárosi Petőfi Sándor Általános Iskola Petőfi 200 című tankerületi rajzpályázaton sikeresen szerepeltek diákjaink. Felső tagozatosok kategóriájában I. helyet Major Zsófia (5.a), 2. helyet Zalai Emese (6.a) és 3. helyet Vizi Nóra (5.a) tanulóink nyerték el. A többi pályázó emléklapot kapott, valamint a beküldött alkotások egy részét kiállították az iskola aulájában. Hivatalos díjátadó ünnepség nem volt, azonban személyesen az intézményvezetőjétől, Árvai Gyöngyitől és a szervező rajztanártól, Juhász Veronikától vehették át a díjakat a gyerekek szerda délután. A pályázókat a felső tagozatos rajzszakkör diákjai kísérték el, hogy visszafelé úton az MMK Galériában is megtekinthessék közösen az aktuális kiállítást. Gratulálunk a nyerteseknek és a résztvevőknek!

További képek: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.935308297857641&type=3