Nem kérünk kereskedelmi szórólapot!

♻️🌏A Nagyvenyimi Kossuth Lajos Általános Iskola diákjai és dolgozói elkötelezetten vallják a fenntarthatóságé a jövő.
Legújabb projektünk a „Nem kérünk kereskedelmi szórólapot!” – védem a fákat. Mely során iskolánk diákjai az általuk készített öntapadós matricákon jelezhetik lakóhelyükön, a postaládákon: „Nem kérünk kereskedelmi szórólapot!”
Mivel kereskedelmi forgalomban ilyen címke – felirat nem található, így felajánljuk a község környezetvédelem iránt elkötelezett lakóinak – akiknek nincs iskoláskorú gyermekük vagy unokájuk – elkészítjük részükre e feliratokat.
A címke mérete: 15×10 cm
A felirat egységes, de a dekoráció választható.
Amennyiben igényt tart e felajánlásra, kérjük jelezze:
– az iskola facebook oldalán,
– a polgármesteri hivatal recepcióján,
– az iskola telefonszámán: +325/507-490,
– az iskola e-mail címén: klain030096@gmail.com
NÉV és LAKCÍM megjelölésével.
A feliratokat a tavaszi szünet utáni időszakban 2023. április 17- április 28-ig készítik el diákjaink, így május 2-től vehetők át iskolánk titkárságán. Természetesen erről iskolánk honlapján, valamint a nörnyező üzletek hirdető tábláin értesítjük Önöket.
Védjük együtt környezetünket azzal is, hogy együttesen lemondunk a postaládáinkba helyezett papír szórólapokról. Számunkra minden fa felbecsülhetetlen értéket képvisel.
A Nagyvenyimi Kossuth Lajos Általános Iskola diákjai és dolgozói nevében:
Császár Mónika Ilona
projektvezető
Lóki- Takács Brigitta
ökoiskolai koordinátor
Fazekas Zsoltné
intézményvezető