Rajzpályázat a Dunaújvárosi József Attila Könyvtár szervezésében

A Dunaújvárosi József Attila Könyvtár hirdetett „Azért a víz az úr” címmel rajzversenyt. Olyan alkotásokat vártak, amelyben Petőfi Sándor Föltámadott a tenger és A Tisza című versei vizuális megjelenítést kapnak.
Több, mint 80 rajz közül 13-at díjaztak, ebből nagy örömünkre 5 nagyvenyimi iskolás lett. Ijjas Tamás, költő adta át az illusztrációs díjakat Zalai Sára Villőnek (4.a), Vizi Nórának (5.a), Kovács Patriknak (6.a), Simon Szilvinek (7.a) és Gyöngyösi Leventének (7.a). Továbbá kiállított alkotás lett Győri Kinga (6.a), Fister Kamilla (6.a) és Fábián Vince (7a.) munkái.
A felhívásra összesen 37 pályaművet küldtünk be.
Nagyon büszkék vagyunk a tanulóinkra!
Felkészítő tanáruk Császár Mónika Ilona.
További képek iskolánk facebook oldalán láthatók: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.947132336675237&type=3