Közlekedésbiztonsági napon jártunk

Április 24-én iskolánk két csapattal vett részt a Dunaújvárosban megrendezésre kerülő Pindúr-pandúr közlekedésbiztonsági és baleset-megelőzési napon. A kezdeményezéssel mi is egyetértünk, fontosnak tartjuk, hogy a legkisebbek is megismerkedjenek a rendőrség munkájával, a közlekedésbiztonság témáival. Első és második osztályos tanulóink játékos formában tanulhattak a baleset-megelőzésről, a biztonságos közlekedés és a tűzvédelem fontosságáról. A verseny során az egyik legizgalmasabb feladat a gokart pálya teljesítése volt, de megmutathattuk tudásunkat a közlekedési táblák és rendőri karjelzések felismerésében is.Mindkét csapatunk remekül helyt állt!
Gratulálunk Balogh Kíra, Csizmadia Botond, Czompó Dominik, Nagy Lilla, Drávicz Roland, Horváth Ármin Milán, Kollányi Botond, Pötör Barnabás 1. osztályos tanulóknak, valamint Bolvári Áron Nimród, Kovács Beatrix, Pászti Dalma, Rodek Márk, Kollár Bercel, Mosonyi Melinda, Plézer Patrik és Viló Emília 2. osztályos diákoknak!
-Lóki-Takács Brigitta-