Tanáraink, dolgozóink

 

Kundra Lászlóné:
igazgató
tanár:
-gyógypedagógus
tanító:
– népművelő
közoktatási vezető
Wolf Györgyné:
felsős igazgató-helyettes
tanár:
– matematika
– testnevelés
– informatika
Kissné Ságodi Gyöngyi:
alsós igazgató-helyettes,
gyermekvédelmi felelős,
tanító
hitoktató
Batha Józsefné:
tanító:
-népművelő
tanár:
-drámapedagógus
Becze Gábor:
tanár:
– történelem
Budai Árpádné:
tanár:
– magyar
– történelem
Csikós Nagy Norbert:

tanár:
– testnevelés
művelődésszervező
Czimmer Éva:
közalkalmazotti tanács vezető
diákönkormányzat-vezető
sport és szabadidő munkaközösség-vezető
tanár:
– matematika
– kémia
– számítástechnika
– orosz
Czuczor Zsolt:
tanító:
– közművelődés
Fazekas Zsoltné:
tanító
-könyvtáros
Gere Szilvia:
művészetek és hagyományok munkaközösség-vezető,
tanító:
– német
tanár:
– angol
Góczánné Renyák Éva:

tanító:
– matematika,
– informatika
– technika
Hartyányi Edit:
tanító:
– ember és társadalom
Jánovszki Klaudia:
tanító:
– informatika
Kiss Péter:
tanár:
– biológia
– földrajz
Kollárné Pál Erika:
Mérés -értékelés, pedagógiai folyamatok munkaközösség-vezető
tanító
tanár:
– angol

 

Kovács Eszter:
tanító
 
Koncz Magdolna:
tanító:
-testnevelés
Dr. Ködöböcz Attiláné:
közoktatási vezető
tanító:
– nyelvi, irodalmi és kommunikációs nevelési program
Lauberné Benedeczki Julianna:
közoktatási vezető
tanító:
-könyvtáros
Löttös Barbara:
tanító:
– természetismeret
Molnár Tünde:
tanító:
– testnevelés
Nagy Noémi Katalin:
tanár:
– testnevelés
Németh Kitti:
tanító
Sabankóné Rédei Zita:
tanító:
-német
-magyar
 
Szabó Laura:
tanító
Szalavics Eszter:
tanító:
– német
– vizuális nevelés
Szomorné Pócs Erika:
tanító:
– vizuális nevelés
Tóth Tamás
tanár:
– testnevelés
Vörösné Lajtos Beatrix:
iskolatitkár
Pados Ágnes:
pedagógus asszisztens
Gyermek- és ifjúságvédelmi felelős:
Kissné Ságodi Gyöngyi
Diákönkormányzat-vezető:
Czimmer Éva

technikaidolgozok2016

Technikai csoport

Albert István
Becze Gáborné
Nagy Józsefné
Segesdi Józsefné
Szurmai Viktor
Rojer Gyuláné

Kollégáink

Boromiszáné Gelencsér Erika (gyes)

Szilas László Orsolya (fizetés nélküli szabadság)

Tóthné Kolmankó Diána (gyes)

Nyugdíjas kollégánk

Cziczingerné Nagy Éva

Kissné Feth Mária

Kaszás Istvánné

Albert Istvánné

Jármy Balázsné

Az elmúlt évek tantestületei:

 

2015/2016
tantestulet20152016

2014/2015
tantestulet2015_2

2010/2011
 

2009/2010

2008/2009