A Nagyvenyimi Nefelejcs Óvodával karöltve iskolánk idén is csatlakozott a Kihívás Napja programhoz. A nap fénypontja a HIITBox edzés volt, amelyet Ricsi vezetett. Kicsik és nagyok lelkesen kapcsolódtak be a pörgős, jó hangulatú edzésbe.
A felsősök izgalmas kézilabda-mérkőzésen mérhették össze tudásukat, míg az alsósok vidám mozgásos játékokban vettek részt.
Köszönjük minden résztvevőnek az aktív részvételt és a remek hangulatot!


-Lóki-Takács Brigitta-
További képek itt >>>