A Perkátai Hunyadi Mátyás Általános Iskola „Helyünk van a világban” címmel háromfordulós versenyt hirdetett felső tagozatosoknak történelmi témában.
Május 20-án volt Perkátán a versenysorozat jelenléti fordulója, amin iskolánk két nyolcadik osztályos tanulója vett részt sikeresen!
Gárel Bence I. helyezést , míg Szabó Benjamin II. helyezést érte el.
Nagyon büszke vagyok rájuk!












