Íjász Diákolimpia és Suli Íjász Bajnokság

2026.05.30-án Marcaliban rendezték meg a 2025/2026-os tanévi Íjász Diákolimpia és Suli Íjász Bajnokság Dél-dunántúli és Dél-alföldi regionális kvalifikációs versenyt, ahol a Rácalmás SE Vajk Íjász Szakosztály versenyzői, iskolánk diákjai remekül szerepeltek.
🥉 Kormány Diána kiváló teljesítménnyel a 3. helyezést szerezte meg.
🏅 Porubszky Dusán a 4. helyen végzett.
Mindkét versenyző sikeresen kvalifikálta magát az országos döntőre, amelyet 2026.06.13-án Budapesten rendeztek meg. Itt is szép eredmények születtek.
Felkészítő edzőjük: Szendrey Gábor.
Gratulálunk versenyzőinknek és edzőjüknek az elért eredményekhez!
Régebbi híreink