Kihívás Napja az iskolában

🏃‍♂️ A Nagyvenyimi Nefelejcs Óvodával karöltve iskolánk idén is csatlakozott a Kihívás Napja programhoz. A nap fénypontja a HIITBox edzés volt, amelyet Ricsi vezetett. Kicsik és nagyok lelkesen kapcsolódtak be a pörgős, jó hangulatú edzésbe.
A felsősök izgalmas kézilabda-mérkőzésen mérhették össze tudásukat, míg az alsósok vidám mozgásos játékokban vettek részt.
Köszönjük minden résztvevőnek az aktív részvételt és a remek hangulatot! 💪😊
-Lóki-Takács Brigitta-

További képek itt >>>

Régebbi híreink