Íjász Diákolimpia és Suli Íjász Bajnokság
JÁTSSZUNK MATEMATIKÁT!
Iskolai háziversenyünkön 34 felsős tanulónk szánta szabadidejét arra, hogy matematika feladatokat oldjon meg!
A délután nagyon jó hangultban telt, a versenyen öröm volt látni Benneteket!
Büszkék vagyunk: Kitti néni, Balázs bácsi, Veronika néni 🙂
Szalona Mihály-Gál Noel I.
Ádám Hajnalka- Simon Bence II.
Kiss Hanna- Lakner Kornél III.
____________________________________
Várnai Géta-Szekeres Dávid I.
Gónam Amira- Hengl Ádám II.
Pethes Zalán- Farsang Artúr III.
Kékesi Lilla- Kuminka Mira
Szabó Izabella- Lakatos Brendon
Peltz Léna- Grósz Anna
Farsang Evelin- Héger Míra
Surján Donát- Klujber Zsolt
Tibai Ádám- Góman Rajmund
Szili Attila- Szabó Maximilián
Várnagy Ákos- Szélpál Stadler Benett
Sipeki Roland- Varga Flóra
Nemcsényi Roland- Dobai Marcell
Szabó Dávid- Balogh Dominik
-Laknerné Radó Veronika-
Helyünk a világban történelmi verseny
Kihívás Napja az iskolában
Búvárúszó siker
Cheersport siker
Újabb eredmény!
Méhek Világnapja
Kézilabda
Iskolánk felső tagozatos diákjai idén is meghívást kaptak Baracsra, egy barátságos kézilabda meccsre, melyen nagyon jól szerepeltek. Köszönjük a meghívást és Benke Zoltán felkészítő munkáját!
Ki tud többet…?
Birkósaink a tavaszi szünetben is edzőtáboroztak
Tankerületi versmondó verseny
Tankerületi angol nyelvi egyéni verseny
Körzeti logikai és matek csapatverseny
Angol nyelvi verseny
Vicces Frizura Nap
Érmek és pontszerző helyezés Pécsről – birkó hírek
Szent Patrik napja
Matematika verseny
Az internethasználat veszélyei
Március 22. – A Víz Világnapja
Körzeti mezei futóbajnokság
Március 15.
Vidám hangulatban telt az Ovisuli sportfoglalkozásunk!
Felsős korizás
Télkergető
Edzés a legjobbak között
Nemrég három birkózónk abban a megtiszteltetésben részesült, hogy Budapesten, a Kozma István Magyar Birkózó Akadémián vehetett részt egy edzésen, az ország legjobbjaival.
Az edzést Ritter Árpád, kétszeres Európa-bajnok vezényelte. Hat szőnyegen közel százhúsz utánpótláskorú versenyző edzett együtt. Diákjaink számára ez nagyszerű lehetőség volt a fejlődésre és arra, hogy felmérjék tudásukat az erős versenytársakkal szemben.
-Fehér Krisztián-
Cirkuszban jártunk!
Valentin napi buli
Mézes reggeli

Boti csokigyűjtés

PontVelem Program

Makettkészítő verseny

Madáretető-készítő verseny
OviSuli program
Advent első gyertyája – a hit
Erzsébet tábor Zánkán
Tök jó buli az iskolában
PontVelem Okos Program MosolyManók akciója
SzóForgató – BetűVető verseny
Mesemondó verseny
Márton-napi lámpás-készítő verseny az iskolánkban
Kerékpártúra Baracsra!
Pontszerző helyek a Diákolimpiai Országos Döntőben
Megemlékezés
Szeptember 22.- Autómentes nap a suliban!
Idén is csatlakoztunk az Autómentes nap kezdeményezéshez, amelynek célja, hogy felhívja a figyelmet a környezetvédelemre, a fenntartható közlekedésre,egészségesebb életmódra.
Iskolánk tanulói, pedagógusai közül egyre többen érkeznek gyalog, kerékpárral, rollerrel vagy tömegközlekedéssel – mert minden apró lépés számít! 💚
Köszönjük, hogy együtt teszünk egy élhetőbb, tisztább jövőért! 🌱Köszönjük a szülők támogatását, a Diákönkormànyzat segítségét!
-Lóki-Takács Brigitta-
U13 Nyugat-Magyarország Régió Kupa
U13 Nyugat-Magyarország Régió Kupa
Becsengettek
Elballagtak a nyolcadikosaink!
Csallóközi Nagydíj




























































További képek > > >





















