Tantestület

Tantestület 2019

Iskolánk tanári kara balról jobbra:

– alsó sor: Becze Gábor, Beczéné Molnár Tünde, Pötör Emese, Huszár Nikolett, Kissné Ságodi Gyöngyi, Markóth Luca, Fazekas Zsoltné, Várnagyné Garajszki Zsuzsanna,

– középső sor: Nagy Gáborné Gaál Zsuzsanna, Pákolicz-Juhász Ágnes, Csőgérné Varga Tímea, Lauberné Benedeczki Julianna, Laknerné Radó Veronika

– felső sor: Szárszó Bence, Hartyányi Edit, Kovácsné, Nagy Anikó, Kaposi Judit, Tóthné Kolmankó Diána, Tankó Judit, Kiss-Máté Edit, Czuczor Zsolt, Tóth Tamás, Kürti Viktor.

A fénykép készítésekor távol volt Gerendai-Behringer Vivien Orsolya, Szótáné Kiss Éva és Jakab János.

 

 

Fazekas Zsoltné
intézményvezető

tanító, mesterpedagógus,
közigazgatási szakértő,
mentorpedagógus
közoktatási vezető, könyvtáros

 

 


 

Tóth Tamás
intézményvezető-helyettes

testnevelés,közoktatási vezető

 

 

 

 


Becze Gábor

földrajz, történelem tanár

 

 

 

 

 


Beczéné Molnár Tünde

tanító, testnevelés (CSED)

 

 

 

 

 



Czuczor Zsolt

tanító, testnevelés

 

 

 

 

 


 

Csőgérné Varga Tímea

magyar, történelem

 

 

 

 


 

Gerendai-Behringer Vivien Orsolya

tanító, testnevelés

 

 

 

 

 


Hartyányi Edit

társadalomismeret, magyar

közoktatási vezető

 

 

 

 

 

 

 

Huszár Nikolett

német, jóga oktató

 

 

 

 

 

Jakab János István

testnevelő, tollaslabda edző

 

 

 

 

 

 

Kaposi Judit Mercédesz

tanító, német nemzetiség

 

 

 

 



Kiss-Máté Edit
tanító, technika,
közoktatási-vezető

 

 

 

 

 

 

 

Kissné Ságodi Gyöngyi

tanító, közoktatási-vezető

 

 

 

 

 

 

Kovácsné Nagy Anikó

informatika tanár

 

 

 

 

 

 

 

Kürti Viktor 

testnevelés

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laknerné Radó Veronika

matematika tanár

 

 

 


 

Lauberné Benedeczki Julianna

tanító, közoktatási-vezető, könyvtáros

 

 

 

 

 

 

Markóth Luca

SZIT

 

 

 

 

 

 

Nagy Gáborné Gaál Zsuzsanna

tanító, vizuális kultúra

 

 

 

 

 

Pákolicz-Juhász Ágnes
angol tanár

 

 

 


 

Pötör Emese

tanító, magyar, néptánc oktató

 

 

 

 

 

 

Szabó Laura
tanító, vizuális kultúra (GYED)

 

Szárszó Bence
tanító, természetismeret

 

 

 

 

 

 

Szomorné Pócs Erika
tanító, vizuális nevelés (GYES)

 

Tankó Judit
tanító, angol

 


Tóthné Kolmankó Diána

tanító, ének-zene,  történelem,
közoktatási vezető,
magyar tanár, dráma pedagógia

 

 

 

 

 

 



Várnagyné Garajszki Zsuzsanna

matematika tanár