TÁMOP-6.1.2.A-14/1-2014-0001 pályázat

tie

Iskolánk sikeresen szerepelt a TÁMOP-6.1.2.A-14/1-2014-0001 pályázaton, így részt vehetünk a Teljes körű Iskolai Egészségfejlesztési programban. Ennek részeként kilenc alkalommal iskolánk tanulói ún. próbákon vehetnek részt, ahol játékos formában ismerkedhetnek meg a mozgás különböző formáival. 2015. szeptember 12-én a 2. osztályos, szeptember 19-én a 6. osztályos tanulóink vehettek részt a Bartók próbán Székesfehérváron. Az eseményen a gyerekeknek lehetőségük nyílt megismerkedni a néptánccal, a hip-hop elemekkel. Különböző sportos, játékos feladatokat próbálhattak ki és mutathatták be rátermettségüket, ügyességüket. Voltak ügyességi feladatok, kipróbálhatták a karate fogásokat és a birkózás különböző fogásait. A gyerekek a program végén egy egészségcsomagot is átvehettek, amelyből egészséges ételeket kóstolhattak. Kellemes, élménnyel teli napot tölthettünk el egy kellemes környezetben.

KÉPEK

Gere Szilvia, Góczánné Renyák Éva