Elsősegélynyújtó verseny

01

A Magyar Vöröskereszt idén is megrendezte a negyvenötödik elsősegélynyújtó versenyét, melyen iskolánk 5 nyolcadik osztályos tanulója vett részt. Dunaújvárosban, a Dózsa Moziban és környékén, tizenöt állomáson várták feladatokkal a résztvevő csapatokat.

A verseny célja elsősorban az elsősegélynyújtás elméleti és gyakorlati ismereteinek, tapasztalatszerzés útján történő megtanulása, melyet autóbaleset szimulálása, mellkas sérült ellátása, és egyéb ügyességi feladatok megoldása során sajátíthatnak el.

Tanulóink egészen a 2. helyig küzdötték fel magukat a 15 csapatból.

Ezúton is gratulálunk nekik.

Részvevő diákjaink:

  • Wágner Anna
  • Futó Laura
  • Ruha Réka
  • Debreczeni Lívia
  • Jakab Tamás

KÉPEK

Felkészítő pedagógus: Kiss Péter

Kísérő: Pintér Anita