Tavasz az iskolánkban

A tavaszi zsongás vizuális beszámolója az iskolánkban🌸
Közös tavaszi hangulatot készítettek az alsó és felső tagozatos diákjaink egy nagy, színes tavaszi rét képében. Minden gyermek egy virágot alkotott. A rajz szakkörös diákok és 4. osztály rajzai madárdalos és napsütötte tavaszt idéznek. A 8.-os évfolyam által készült művészi szemléletű fotókiállítás szemlélteti, hogy a természetben miként bújik elő a zöld hajtás, az apró virág. Köszönjük a lehetőséget a Szent Bernát Arborétum fenntartóinak, mert a fényképeket ott készítették el a diákok rajz óra keretében.
A húsvétot és ehhez tartozó szünetet mindenki várta. A vonaton utazó nyuszikat a 7. osztály, míg a díszes, mintás tojásokat az 5. osztály tanulói készítették.

További képeink:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.5254807654607341&type=3